Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5

Településünk az ATV műsorán

Településünk az ATV műsorán

hazaiturizmusAugusztus 10-én településünkön forgatott az ATV Hazai Turizmus című műsorának stábja. A stáb majdnem egy teljes napot töltött a faluban, ahol a Berzsenyi Dániel Emlékmúzeumban, az Élet-kertben és a település utcáin forgattak, kísérletet téve arra, hogy a TV nézőknek lehetősége nyíljon megismerni a település értékeit, hagyományait és hangulatát. Az összeállításban két riportalany is szerepel: Darabos József és Hársházi Szabolcs. A műsor 2011. augusztus 21-én 17 órai kezdettel volt megtekinthető az ATV csatornán. A műsor?teljes egészében?utólag  is elérhető?az ATV  honlapján?az alábbi linken: www.atv.hu/videotar/20110822_somogyi_falvak_a_tortenelem_tukreben_1_resz

© 2015 - Nikla Község Önkormányzata. Minden jog fenntartva!
   
| hétfő, 26. január 2015 || Designed by: LernVid.com |